PARTNERZY

MARMUR:


Największym atutem marmuru są jego wyjątkowa wzorzystość i występowanie w wielu wersjach kolorystycznych, co daje szerokie zastosowanie w wyposażeniu wnętrz o wymiarach pożądanych przez projektantów. Nieregularne użylenie jego struktury sprawia, że każdy z nich prezentuje się inaczej i nie znajdzie się dwóch identycznie wyglądających elementów.

Wykorzystując ten piękny kamień można stworzyć bardzo przytulne i niezwykle stylowe wnętrze. Marmur w domu prezentuje się wyjątkowo i może być wykorzystywany na wiele sposobów: od pokrycia ścian wewnętrznych po podłogi i schody, a także blaty łazienkowe oraz parapety.


KAMIEŃ ELEWACYJNY:


Kamień elewacyjny to materiał budowlany, który charakteryzuje się trwałością i odpornością na warunki atmosferyczne dzięki czemu elewacja po wielu latach będzie prezentowała się estetycznie, podkreślając walory zewnętrzne budynku.

Najczęściej stosowane materiały to łupki, bazalt, kwarcyt, piaskowiec czy granit. Materiały te można zastosować również jako uzupełnienie architektury ogrodowej do wykończenia tarasów, murków czy donic tworząc spójną całość z budynkiem.

Ogromny wybór z palety barw i faktur, od surowych po mieniące się brokatem pozwoli dobrać kamień do każdego projektu.


 

 
GRANIT:


Granit to naturalny materiał, który spośród wszystkich kamieni jest najbardziej odporny na uszkodzenia mechaniczne, ścieranie i zarysowania. Jest kamieniem łatwym w obróbce, trwałym i mrozoodpornym, dzięki czemu znajduje szerokie zastosowanie w budownictwie oraz w architekturze ogrodowej.

Bogata paleta odcieni w jakich występuje oraz piękne, niepowtarzalne wzory sprawiają, że granit jest niezwykle cenionym materiałem na blaty kuchenne, schody czy obudowy kominków. Granitowe elementy wyposażenia z łatwością łączą się z wieloma stylami aranżacji, nadając wnętrzu szyku i ekskluzywnego wyglądu.


KONGLOMERAT KWARCOWY:


Konglomerat kwarcowy to materiał, który wyróżnia się nie tylko estetycznym wyglądem, ale przede wszystkim niezwykłą trwałością. Blaty z konglomeratu kwarcowego są odporne na uszkodzenia mechaniczne oraz łatwe w czyszczeniu i funkcjonalne.

Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, ciekawym obróbkom powierzchni i nowoczesnemu wzornictwu znajduje zastosowanie w inwestycjach prywatnych na blaty kuchenne i łazienkowe, schody oraz w budynkach użyteczności publicznej na posadzki i okładziny ścienne.